Penis Büyütme Rehberi Kullanıcı Yorumları


Y. Yılmaz diyor ki:
  Çanakkale
Yıllardır kendi kendime sorun yaptım penis boyumu, gerçekten geçen yıllara yazıkmış. Rehberde yazanları uygulamaya başladığımdan bir iki hafta sonra ölçümlerde büyümeyi gördüm, çok azdı ama görünce insan umutlanıyor. Şuanda 40 gün falan oldu 1 cm net uzadı ve ben uygulamaya devam ediyorum. İktidarsızlık ve erken boşalma zaten çoktan bitti. Teşekkürler bu siteyi hazırlayanlara

Ferit K. diyor ki:
  Aydın
Öncelikle çok teşekkürler, cinsel hayatımın renklenmesine ve aile saadetimin geri gelmesine neden oldu bu site. Gece benimkinin yüzündeki gülücükleri görünce yorum yazmak istedim hemen :) Elini doldurmaya başlamış sevgilimin ve içinde daha sert hissediyormuş beni.. Yaşasın :) Bu rehber sadece cinsel mutluluk getirmedi bana bazı konularda hayata bakışımı da değiştirdi. Çok çok teşekkürler herkese..

E. Şener diyor ki:
  Antalya
Bugün 34 yaşımdayım ve penis takındım 14-15 yaşımdan beri vardı, düşünebiliyor musunuz? Yani tam 20 yıldır bu sorunu kendime dert ediyorum. Daha önce neden çıkmadı bu ürün anlamam. Gerçekten insan geçen yıllara acıyor. Neyse artık bir sorunum kalmadı, 3 aydır kullanıyorum uygulamaları ve her gelişme gördüğümde kızıyorum kendime neden daha önce akıl edemedim diye. Elimden giden kızlar geliyor aklıma, yaşadığım üzücü olaylar. Neyse çok sağolun, yazmak istedim sadece, çok faydasını gördüm rehberin..

Rafet D.  diyor ki:
  İstanbul
Öncelikle belirteyim, ekitap yerine özel bir site yapmanız çok iyi olmuş. Videolar anlamayı kolaylaştırıyor. Gerçi zor değil fazla uygulamalar. Takip ettiğim kadarıyla gelişmeler gözlenmiş diğer üyelerde. Ben daha birkaç gün oldu üye olalı, gelişeceğini hissediyorum. Ama şunu söyleyim, orgazm taktiklerini uyguladım hemen ve süper sonuç aldım :) Bu bile beni motive etmeye yetti

Mustafa  diyor ki:
  İzmir
Orgazm taktiklerini hemen uyguladım bende süpermiş. Erken boşalıyorum diye bir türlü sonuca ulaştıramıyordum partnerimi ama son 3 seferdir havalarda uçuyor :) Ben daha 1 haftalık üyeyim, kalınlaştırma uygulamalarına da devam ediyorum, eminim onlarda faydalı olacak. Çok mantıklı görünüyor.. Teşekkürler herkese..

Mehmet Ö. diyor ki:
  İstanbul
Bu ürünü almadan önce çok düşündüm...Çünkü daha önce bir iki hap aldım hiçbir işe yaramadı neredeyse 400 lira vermiştim üstelik. Hatta bir de panikledim sahteymiş toplatılmış diye.. Birşey olmadı neyseki ama faydada görmedim doğrusu.. Penis büyütme rehberini kalınlaştırma için aldım ben 10 gün falan oldu bir kaç milim kalınlık ölçtüm aslında ama daha istediğim bu değil tabi, devam edicem çünkü diğer üyeler ile görüştüm işe yarıyormuş.. Sertlik ise acayip arttı onu söyleyim. ÖZel sitedeki admin arkadaş gidip sitemize yorum yapar mısınız deyince gelip yazdım, faydasını görüyorum, tavsiye ederim gerçekten..

Batuhan diyor ki:
  İstanbul
S.a. arkadaşlar. Eğer bu yorumları okuyorsanız bu ürüne ihtiyacınız var demektir. Ben de bir hafta girdim çıktım bu siteye almadım vazgeçtim, yalandır dedim. Çöpe atılacak param yoktu çünkü. Ama son kız benden ayrılınca ve bunu sırf yatakta mutlu olmadığı için yaptığını açık açık söyleyince kendime konduramadım, battı balık yan gider dedim ve üye oldum bu rehbere. Bugün tam 14 gün oldu, kızı aradım, gönlünü aldım, ikna ettim ve akşam birlikteydik. Erken boşalmayı bırakın, ona öyle bir gece yaşattım ki bu gün hala bana seksi mesajlar yazıyor. Bunu bu rehbere borçluyum, gelip yazmak istedim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bilal Ş diyor ki:
  İstanbul
Erken boşalma bitti, iktidarsızlıktan eser yok ve kalınlaşma devam ediyor. Bir aydır sektirmeden uyguluyorum herşeyi,özel sitede yayınlanan takvime göre aynen. Ben uzama istemiyorum aslında uzunluk idare eder, sadece kalınlaştırmaya çalışıyorum ve bir santim kalınlaştığını ölçtüm bugün. İnsanın kendine güveni geliyor. Çok teşekkürler, çok fayda gördüm. Herkese selamlar

Latif H.. diyor ki:
  Ankara
Arkadaşlar herkese merhabalar. 40 yaşında biri olarak yazıyorum. 20-25 yıldır aklının bir köşesinde yetmezlik, kendine güvensizlik olan bir insanım. Bu yüzden birkez boşandım, şimdi yeniden evlenme arefesindeyim. Kendime güvenemiyordum bir türlü yine yetersiz olurum diye. Çünkü eşim olacak kadın benden genç biraz. Bu rehberi satın aldım 15-20 gün oldu. İktidarsızlık olmayacak artık korkum yok çünkü bütün gün zımba gibi geziyorum, delikanlılara taş çıkarırım resmen :) Erken boşalma denemedim tabi biraz muhafazakarız ama ondan da korkum yok. Uzatmak istiyordum bir de, tavsiyelere uydum biraz gözlemledim. Zaten sertleşme adam gibi olunca uzuyor haliyle belki de ondandır ama daha da uzayacağından şüphem yok. Herşey yolunda şuanda. Çok teşekkür ederim hazırlayanlara. Tavsiye de ederim. İyi günler.


Penis Büyütme Rehberi eğitimleri internet üzerinden, eğitim sitemiz aracılığıyla verilmektedir. Herhangi bir kitap veya CD gönderimi yapılmamaktadır.