Erken Boşalmayı Önleme


Penis Büyütme Rehberi

Erken Boşalma ülkemizdeki erkeklerin %70'inin ortak sorunudur. "Ülkemizdeki" diyoruz çünkü bu sorun kültürden kültüre farklılık gösterir. Birçok erkek çeşitli yollarla tedavi edilebilen Erken Boşalma sorunundan başkaları ile paylaşmak istemediği için kurtulamaz.

Erken Boşalmayı Önleme Yolları isimli E-Kitap bu yüzden Penis Büyütme Rehberinin en iyi bonuslarından biridir. Bu E-Kitapta anlatılanları uygulayarak kendi kendinizi tedavi edebilir

Erken Boşalmanın sebepleri nelerdir?Çeşitli sebepleri vardır fakat ülkemizdeki erken boşalma sorununun temelinde ergenlik döneminde çok sık masturbasyon yapmak yatar. Avrupa ve Amerika'da gençler arasında geç boşalmak daha iyi sayılırken, ülkemizde ise gençler erken boşalmayı marifet sanırlar!

Her seferinde daha erken boşalmak için yapılan masturbasyona bir de gizli saklı yapmak nedeniyle oluşan stres eklenince erken boşalma sorununa yakalanmak kaçınılmaz olur.

Elbette sorunun tek sebebi bu değildir. Ayrıca stres, kendine güvensizlik, nadiren seks yapmak ve psikolojik sorunlar da erken boşalmaya neden olur.

Erken Boşalma tedavi edilebilir mi?

Kesinlikle tedavi edilebilir fakat tedavi olmanın önünde de birçok engel bulunur. Bunlardan ilki erken boşalma sorununu doktorla veya herhangi biri ile paylaşmak istemeyişimizdir. Yaşadığımız kültürde bu şekilde davranmak normal kabul edilebilir. Bu yüzden erken boşalmayı kendi kendine tedavi etmek birçok kişi tarafından tercih sebebidir.

Kendi kendine tedavi nasıl olur?

Erken boşalma sorununu 2 açıdan ele alırız. Birincisi psikolojik, diğeri ise fizyolojiktir. Psikoloji çok derin bir konu gibi görünse de sorunun altındaki neden %95 herkes de aynıdır. Penis Büyütme Rehberine bonus olarak verilen Erken Boşalmayı Önleme Yolları adındaki E-Kitapta bu sorunlar detaylıca ele alınır ve çözümleri anlatılır.

Fizyolojik sorunlar ise yine Penis Büyütme Rehberinde anlatılan uygulamalar ile ortadan kaldırılabilir. Temel mantık güçlü olması gerekli kasları doğru çalıştırmak ve erken boşalmayı önlemesini sağlamaktır.Penis Büyütme Rehberindeki videolar ve anlatımlar ile bu kasları kısa süre içinde güçlendirip erken boşalma hissini kontrol altına alabilirsiniz.

Bu dersleri hemen şimdi alıp öğrenir, bu gece uygularsanız erken boşalma sorununu anında aştığınızı görürsünüz. Diğer egzersizler ise bu sorunu sonsuza dek yok etmeyi sağlayacaklar.

Hemen bu gece erken boşalma yaşamadan harika bir ilişki yaşamak ister misiniz?

Penis Büyütme Rehberi eğitimleri internet üzerinden, eğitim sitemiz aracılığıyla verilmektedir. Herhangi bir kitap veya CD gönderimi yapılmamaktadır.