Penis Büyütme Rehberi Seti BonuslarıBonus 1- Penis Büyütme Uygulama Videoları?

Penis Büyütme Rehberi

Penis Büyütme Rehberinde anlatılan tüm uygulamalar referans videolar ile desteklenmiştir. Tek yapmanız gereken rehberdeki diğer tavsiyelere de uyarak videolardaki uygulamayı birebir olarak yapmaktır.

Uygulamalar genel olarak penise yapılan doğru masajları içerir. Bu masajlar dokunun yeniden yapılanmasını sağlar ve kan dolaşımını artırarak bu yeniden yapılanma esnasında büyüme sağlar.

Aynı zamanda yazılarak da anlatılmış olan bu uygulamaları denemeden önce videoları izlemenizi tavsiye ederiz. Daha anlaşılır olacaktır.

Not : Bu videolar şifreli bir platformda sadece üyelerimizin izleyebileceği şekilde konumlandırılmıştır.

Bonus 2 – Erken Boşalmayı Kontrol Yolları?

Penis Büyütme Rehberi

Erken boşalma da en az küçük bir penis kadar sorun yaratır. Hatta iri bir penise sahip olduğu halde erken boşalma sorunu olduğu için mutsuz bir cinsel hayatı olan erkekler çoktur. Erken Boşalma kesinlikle tedavi edilebilir..

Birçok kişi doktora gitmek istemez ve yaşadığımız kültürde bu konuları paylaşmanın istenmemesi normal kabul edilebilir. Doktorlar tarafından verilen ilaçların yan etkilerinin olması ise işin bir başka kötü yanıdır. Çünkü bir çok ilaç erken boşalmayı tedavi ederken yanında iktidarsızlık getirebilir!

Öyle ise en iyisi erken boşalma kontrolünü öğrenmek ve çeşitli uygulamalar ile boşalma süresini doğal olarak uzatmaktır. Bu herhangi bir aktardan bulabileceğiniz bitkisel ürünlerin desteği ve yapacağınız penis çalıştırma uygulamaları ile kesinlikle mümkündür! Erken Boşalmayı Kontrol E-Kitabımız ile artık böyle bir sorununuz kalmayacaktır..

İddia ediyoruz, Penis Büyütme Rehberine şuanda sahip olun ve Erken Boşalma Konusunu okuyun, ilk cinsel ilişkinizde erken boşalma kontrolünü elinize almış olacaksınız..

Bonus 3 – İktidarsızlığın kesin tedavisi…

Penis Büyütme Rehberi

Yaşınız ilerlediğinde veya daha orta yaşlara bile gelmeden iktidarsızlığa yakalanmış olabilirsiniz. Aslında çoğu kişi iktidarsız olduğunun farkında bile değildir. Penis sertleşir ve bir şekilde ilişkiye girilebilir. Fakat bir de gençliğinizdeki sertliği hatırlayın! Eğer 20'li yaşlarınızın başındaki performansınızı yakalayamıyorsanız iktidarsızlık belirtileri başlamış demektir.

Ama endişelenmeyin, bu sorundan ilaç kullanmadan veya doktora bile gitmeden kurtulmak mümkündür. Sadece birkaç alıştırma ve aktarlardan bulabileceğiniz birkaç bitkisel destek ile iktidarsızlığa hayatınızın sonuna kadar veda edebilirsiniz.

İktidarlığın kesin tedavisi için yazılmış E-Kitabımıza da Penis Büyütme Rehberi ile birlikte ücretsiz ulaşabileceksiniz. Birkaç gün içinde penisinizin eski sertliğine kavuştuğunu göreceksiniz.

Bonus 4 – Özel Üye Paylaşım Sitesi?

Penis Büyütme Rehberi

Penis Büyütme Rehberini alarak sadece bir kaç E-Kitaba ve Videoya sahip olmayacaksınız. Sizinle aynı amacı paylaşan üyelerimizin kayıtlı olduğu paylaşım sitemizde özgürce paylaşımlarda bulunabileceksiniz.

Bu site gizli bir adrestedir ve sadece üyelerie verilirmiz. Kendi isminizle kayıt olmak zorunda değilsiniz, sadece kendi belirlediğiniz bir kullanıcı adı ile tüm içeriğe erişebileceksiniz.

Diğer kullanıcılar ile karşılaştırmalarda bulunabilecek, yorum yapabilecek, tüm yorumları okuyabilecek, soru sorabilecek ve sorulara cevap yazabileceksiniz.

Ayrıca özel sitemizde üyelerimiz için sürpriz paylaşımlarımız da bulunuyor!

Bonus 5 – Garantili Orgazm Yolları?

Penis Büyütme Rehberi

Çoğu kadın orgazm olmakta zorlanır. Bunun çeşitli nedenleri vardır ve sadece penis boyu ile ilgili değildir. Çünkü büyük bir penise sahip olduğu halde partnerine asla orgazm yaşatamamış erkekler olduğunu biliyoruz. Hal böyle olunca tabi penisi küçük olanların işi daha da zor!

Ama endişelenmeyin, kadınları orgazma ulaştırmak hiç de zor değil. Kadınların kendilerinin bile farkında olmadıkları inanılmaz etkili bölgeler ve bu noktaları harekete geçirecek kusursuz takitkler vardır. Partnerinizi küçük bir penis ile bile orgazma ulaştırabilirsiniz. Bu yöntemler, resimli anlatımlar ile Penis Büyütme Rehberine Bonus olarak eklenmiştir. Üstelik uygulamak için beklemenize bile gerek yoktur!

Garanti ediyoruz; Penis Büyütme Rehberini şimdi alın, 20 dakika içinde sadece Garantili Orgazm ile Erken Boşalma bölümlerini inceleyin ve hemen işe koyulun.. Etkisini partnerinizin yüzündeki gülücüklerde göreceksiniz...

Penis Büyütme Rehberi eğitimleri internet üzerinden, eğitim sitemiz aracılığıyla verilmektedir. Herhangi bir kitap veya CD gönderimi yapılmamaktadır.